Sprašujem, če kdo odkupuje pločevinke iz aluminija, so lahko stisnjene ali morajo biti cele.Prosim za odgovor, smo namreč društvo in bi z recikliranjem radi pridobili nekaj sredstev ( zbiramo že PVC zamaške in star papir).
Že v naprej se zahvaljujemo za kakršnokoli informacijo.
LP
Max
