STROJNISTVO.com • Poglej temo - Odkup pločevink iz aluminija

Odkup pločevink iz aluminija

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Odkup pločevink iz aluminija

OdgovorNapisal/-a maksim » 8.2.2011 9:41

Sprašujem, če kdo odkupuje pločevinke iz aluminija, so lahko stisnjene ali morajo biti cele.Prosim za odgovor, smo namreč društvo in bi z recikliranjem radi pridobili nekaj sredstev ( zbiramo že PVC zamaške in star papir).
Že v naprej se zahvaljujemo za kakršnokoli informacijo.

LP
Max :D
maksim
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 58
Pridružen: 6.9.2006 13:41

OdgovorNapisal/-a luka32 » 15.2.2011 18:09

Zbirajte raje železo kot pa pločevinke, ker preveč smrdijo!
luka32
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 203
Pridružen: 27.1.2010 17:05

OdgovorNapisal/-a tamac » 15.2.2011 20:31

luka32 napisal/-a:Zbirajte raje železo kot pa pločevinke, ker preveč smrdijo!


bedarija,pravi pivec spije do konca,pa nima kaj smrdeti
lp
kdor kasneje zavira,je dalj časa hiter
tamac
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 109
Pridružen: 13.11.2008 19:03


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost