STROJNISTVO.com • Poglej temo - Prevozni - montažni oder

Prevozni - montažni oder

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Prevozni - montažni oder

OdgovorNapisal/-a Triplus » 11.4.2011 4:42

POzdravljeni,


pod nujno bi potreboval navodila za sestavo kakršnega koli prevoznega-montažnega odra. Lahko ja kovinski ali ALU!

LP
Triplus
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 133
Pridružen: 1.2.2010 6:28

OdgovorNapisal/-a dugi117 » 15.4.2011 9:49

Sem iz gradbeništva in ti povem, da moramo tudi pri nabavi novih odrov dobesedno vleči dokumentacijo od dobaviteljev. Celo CE izjave je pogosto težko dobiti. To je naša praksa. Drugače pa so navodila o sestavljanju odvisna od posameznega odra. Predlagam, da poskusiš pri podjetju Trudi d.o.o., tam je naše podjetje bilo najbolj zadovoljno.
Lep pozdrav.
dugi117
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 63
Pridružen: 9.10.2009 12:14


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost