Napisal/-a magnum44 » 2.5.2011 11:32
Dvoosna pravilno naložena - v težišču vsekakor manj obremenjuje vlečno kljuko. Jo imam tudi sam, samo kot informacija, s katero se sicer ni za hvaliti: iz Ormoža na Gogiško sem peljal 1200 kg težak stroj po avtocesti s hitrostjo tudi preko 160 km pa ni bilo nobenega nihanja, zanašanja, opletanja ali problemov z zaviranjem. Zakaj je konkretna kljuka počila pa vprašanje: nepravilno naloženo, slaba - poškodovana kljuka ali priključek na prikolici (saj se ne ve točno kje je počilo), nepravilen priklop - se mi je že zgodilo, se mi je pri vzvratni vožnji odklopilo, potem sem z odbijačem avta porinil prikolico nazaj. Ali pa pozabil priključiti kabel za signalizacijo in varnostno zanko, ki zavre prikolicu ob lomu kljuke (za mano je vozilo 6 policijskih motoristov skoraj 40 km daleč, pa me niso ne opozorili ne ustavili, očitno so bili na spomladanski uživaški vožnji)