STROJNISTVO.com • Poglej temo - Ščetke za pucanje

Ščetke za pucanje

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Ščetke za pucanje

OdgovorNapisal/-a direktx » 2.3.2012 20:14

Pozdravljeni

Zanima me kdo bi poleg OMNIE iz Sežane, ki ni vredna polovico k... še prodajal ščetke iz kozjih ščetin. Po možnosti take da imajo osovino 3.2mm kot ima Dremel.

Potrebujem jih za čiščenje gume, ki je umazano po lepljenju.

Hvala
direktx
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 587
Pridružen: 16.4.2007 6:07

Re: Ščetke za pucanje

OdgovorNapisal/-a robx » 2.3.2012 22:00

direktx napisal/-a:Pozdravljeni

Zanima me kdo bi poleg OMNIE iz Sežane, ki ni vredna polovico k... še prodajal ščetke iz kozjih ščetin. Po možnosti take da imajo osovino 3.2mm kot ima Dremel.

Potrebujem jih za čiščenje gume, ki je umazano po lepljenju.

Hvala



Poskusi tukaj, mogoče pa kaj najdeš: http://www.bizi.si/VETI-ANTON-VAMBERGER-S-P/

Lep pozdrav
robx
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 35
Pridružen: 12.11.2006 20:41


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov