epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

direktx napisal/-a:Pozdravljeni
Zanima me kdo bi poleg OMNIE iz Sežane, ki ni vredna polovico k... še prodajal ščetke iz kozjih ščetin. Po možnosti take da imajo osovino 3.2mm kot ima Dremel.
Potrebujem jih za čiščenje gume, ki je umazano po lepljenju.
Hvala

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov