Napisal/-a botsub » 15.9.2012 15:38
Jaz uporabljam WSME 2000 in lahko ga le pohvalim. Za hišno rabo (varjenje INOX roštiljev, kake manjše koščke aluminija) deluje v nulo. Tudi varjenje z oplaščeno elektrodo dela zelo lepo. Skratka če bi še enkrat kupoval bi kupil ponovno to. Za ta denar je to-to, pa če je kitajc al pa ne...
Kar se TIG-a tiče pa ima vse nastavitve ki jih potrebuješ tudi za bolj zahtevna verjenja...