epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-


gricko napisal/-a:To drži,...
Ampak tako stanje je žalostno.
Zaradi tega gredo vsi raje kelnarit, kot pa nadgrajevat teorijo s prakso, kar se kasneje izkaže za koristno.
Globalno gledano, mislim, da imajo podjetja veliko več od visoko izobraženih ljudi z občutkom realnega sveta, kot pa od "nadudlanih" teoretikov, ki ne znajo metle primit, pa bi učili stare mojstre.
Saj je Boko napisal, da ni izbirčen glede dela, samo da ostane v stroki...
Drži pa, da je današnji svet konkurenčno neusmiljen in si verjetno težko privoščiš strošek v plačilu študenta ter manjko na produktivnosti zaradi "mentorja".
Hm... morda pa je tukaj kaka možnost uvedbe novega sistema vajeništva. Socialno podjetje za prakso: zaposli mojstre, ki morda v matičnem podjetju ne zmorejo tempa, nimajo pogojev za upokojitev, imajo pa izkušnje, katere bi prav prišle mladim... (no ja ideja je pravkar padla na tipkovnico in ni dodelana ali preverjena možnost eksistence)
Moje skromno mnenje pač.
lp
D.


moi napisal/-a:mas v siski se eno firmo, k se ukvarja z avtomatizacijo varilnih procesov (AVP)
v tistem avp bi te skroaj zih vzeli, poznam enega, ki je delal tut tko tam za ene par mesecev


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost