STROJNISTVO.com • Poglej temo - BALADA O STRUGARJU

BALADA O STRUGARJU

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

OdgovorNapisal/-a xstrojnik » 27.10.2012 9:58

Pri vsej (slovenski) zadevi se meni zdi najbolj tragično to, da se nenehno pojavljajo eni in isti ljudje, ki so najprej vso zadevo zafurali, sedaj pa se nam na vsak način ponujajo kot rešitelji.

Žalostno, vendar kot kaže neizbežno... nabrati se bo moralo toliko nezadovoljstva med ljudmi, da bo zares zaropotalo. Potem bo morda nekaj časa bolje.
xstrojnik
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 552
Pridružen: 20.2.2003 10:37

Prejšnja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov