Napisal/-a xstrojnik » 27.10.2012 9:58
Pri vsej (slovenski) zadevi se meni zdi najbolj tragično to, da se nenehno pojavljajo eni in isti ljudje, ki so najprej vso zadevo zafurali, sedaj pa se nam na vsak način ponujajo kot rešitelji.
Žalostno, vendar kot kaže neizbežno... nabrati se bo moralo toliko nezadovoljstva med ljudmi, da bo zares zaropotalo. Potem bo morda nekaj časa bolje.