če prodajaš je premalo, če kupuješ je preveč, na kateri starni si??

, če gre za unikat gre vse v nebesa, če gre za seijsko produkcijo ok..., postaviti realno vrednost je ras stvar občutka in kilooooooooetrine (za orientacijo postavi 20€/h lahko več nikakor manj (stroški: davki, prispevki, penzija zavarovanje, programska oprema..., če si fušar 3€/h in tudi manj, če hočeš dobiti posel, pa crkni), sem dal ceno potencialnemu partnerju za projekt 2500 €, pa pravi fant bo delal za 600 ali 800, dobro naj dela prav, sva se dobila po pol leta pa ga vprašam kako je s projektom in pravi; je nasedel, jackson se ne oglasi več, seveda se ne, ker je že v času projektiranja ugotovil, da dela zastonj, pri ceni morata biti zadovoljna tako naročnik kot ponudnuk in nič drugega