STROJNISTVO.com • Poglej temo - Visoka strojna šola na Ravnah na Koroškem

Visoka strojna šola na Ravnah na Koroškem

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Visoka strojna šola na Ravnah na Koroškem

OdgovorNapisal/-a Sammy83 » 14.11.2012 9:40

Drugo leto naj bi se na Ravnah začel izvajat izredni študij visoke strojne šole za konstrukterje, pa me zanima če ima kateri kaj več informacij, koliko bo stal letnik študija, kje bod potekala predavanja...

LP
Sammy83
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 2
Pridružen: 5.11.2012 10:25

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 14.11.2012 9:44

Letnik je že standardno pri vseh podobno...

okol 2.5k€.

S to krizo, bo pa verjetno samo še več. Do zdaj je država futrala parazite po faksih, sedaj je pa denarja zmanjkalo.
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost