STROJNISTVO.com • Poglej temo - To pa je dodana vrednost izdelka :D

To pa je dodana vrednost izdelka :D

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a Demz » 8.9.2013 13:42

Jaz še vedno mislim, da bi bilo še najbolj efektno, če bi dali noter tapravo topovsko hilzno s pošteno granato. Po kakih desetih tretmanih bi bilo naše ozračje ozdravljeno.
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a sova » 10.9.2013 11:09

Morate priznati, da je cena za tak top in to celo iz bakra dokaj ugodna. Morda pa ima kakšne skrite poškodbe od toče :lol: :lol: :lol:
sova
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 91
Pridružen: 30.11.2006 23:19

Prejšnja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov