STROJNISTVO.com • Poglej temo - Zlaganje formata A3

Zlaganje formata A3

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Zlaganje formata A3

OdgovorNapisal/-a gosst » 24.8.2004 11:29

Rad bi zložil list da mi na robu ostane 2 cm, ampak nimam knjige kjer to piše. Bi odprl kdo knjigo in pogledal.
Hvala
gosst
 

OdgovorNapisal/-a Gost » 24.8.2004 12:14

Poglej v Savnika !
Gost
 

OdgovorNapisal/-a gosst » 24.8.2004 12:16

Nisem imel knjige.

Sem že.....
gosst
 

OdgovorNapisal/-a Gost » 26.8.2004 9:29

Ivan prebil - Tehnična dokumentacija stran 37
Gost
 

OdgovorNapisal/-a Gost » 26.8.2004 11:25

Zvij ga v rolo pa ne bo treba zlagati!

LP :lol:
Gost
 

OdgovorNapisal/-a paparazzo » 26.8.2004 11:59

Verjetno ga misli zlozit na velikost A4 pa potem vstavit v neko mapo. Vzames prazen A3 pa ga mal zlagas. Fajn je ce znas drugace ti ga pa v vsaki kopirnici na "masino" zlozijo.
paparazzo
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 59
Pridružen: 25.8.2004 16:47

OdgovorNapisal/-a pubi2CV » 8.9.2004 11:39

Modanca.... malo logično razmisli. Koliko je širok A4 ? 210 mm, mar ne? No, odštej 20 mm, kolikor želiš imet roba. To je 190 mm. Prepogni torej A3 list 190mm od desnega roba - nazaj, torej od sebe. Potem ga prepugni še v drugo stran, tako da bo prvi prepognjen rob 20 mm od levega robu A3 lista. Voila ! Zadeva rešena. Pa hitro preluknjat pa v mapo :wink:
LP
pubi2CV
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 121
Pridružen: 15.11.2002 21:31

OdgovorNapisal/-a jozl » 13.9.2004 20:04

Če se t ne da zlagati lista, pa raje natisni na A4 ali pa A3 kar zmučkaj in bo.
Dobro je, za koga je!
jozl
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 188
Pridružen: 22.1.2003 13:42
Kraj: Maribor

Re: Zlaganje formata A3

OdgovorNapisal/-a ManiaC » 25.10.2013 8:49

Če je še kdo rabil informacijo o tem, kako se zloži A3 v A4 in je v tej temi dobil neuporabne informacije, če nima knjige lahko to najde tukaj:

http://www.compuphase.com/electronics/folding.htm
ManiaC
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1250
Pridružen: 19.2.2005 10:41
Kraj: Celje


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost