Če bote gledali take slike si bote pokvarli oči
Pred kratkim sem bil pri okulistu. Dioptrija 0,75 in 1,0. Imam očala za branje knjige, za delo na računalniku pa niso najbolj primerna.
Monitorja ne vidim tako dobro kot včasih. Vid je rahlo zamegljen zato lahko delam napake.
Ugotovili so tudi da imam precej suhe oči zato sedaj uporabljam kapljice.
Pred časom sem zasledil da obstajajo neka namenska očala za monitor. V kratkem bom skočil k optiku da izvem kaj več.
Verjamem da se bo stvar z uporabo PC še naprej slabšala zato bi raje delal nekaj kjer ni treba toliko računalnika.