Napisal/-a poknjen » 23.12.2013 18:09
Pozdravljeni!
Zanima me naslednje in sicer, imam večjo količino brusnih plošč- korund različnih barv roza,bele sive..
Ali imajo te plošče res nek rok trajanja in so po tem roku nevarne za uporabo da bi jih razneslo? Sem namreč popolni laik na tem področju. Jih je mogoče nazaj predelati v nove brusne plošče in ali obstaja kakšna tovarna v sloveniji ki te bruse izdeluje,da bi ji ponudil odkup v kolikor se jih da predelati?
Hvala za odgovore in LP