Zanima me ali hodi kdo v Srbijo v Šid na sejem (takoj za hrvaško mejo)? Videl sem pri znancu, da je nabavil stružne nože, frez.glave in ploščice po sprejemljivih cenah. Orodje je profesionalno (Turško in Češko). Ploščice pa so Sandvik, Mitsubishi, Iscar. Če kdo slučajno gre me naj prosim kontaktira.
Čer. Ravno danes sem dobil odgovor od tistega, ki to prodaja (po meilu). Napisal mi je da mi lahko pošlje po pošti (DHL), ali pridem v Šid. Možnost plačila tudi preko podjetja.
Cene: odrezilni stružni nož 20x20 in 10 ploščic 3 mm - 70 €, nož za navoje 30 € in ploščice 50 €...
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!