STROJNISTVO.com • Poglej temo - Sejem Šid - nakup rezilnega orodja

Sejem Šid - nakup rezilnega orodja

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Sejem Šid - nakup rezilnega orodja

OdgovorNapisal/-a masinist » 12.9.2014 18:26

Zanima me ali hodi kdo v Srbijo v Šid na sejem (takoj za hrvaško mejo)? Videl sem pri znancu, da je nabavil stružne nože, frez.glave in ploščice po sprejemljivih cenah. Orodje je profesionalno (Turško in Češko). Ploščice pa so Sandvik, Mitsubishi, Iscar. Če kdo slučajno gre me naj prosim kontaktira.

LP, masinist
masinist
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 813
Pridružen: 18.12.2008 16:46

Re: Sejem Šid - nakup rezilnega orodja

OdgovorNapisal/-a dakomat » 12.9.2014 20:35

Čer. Ravno danes sem dobil odgovor od tistega, ki to prodaja (po meilu). Napisal mi je da mi lahko pošlje po pošti (DHL), ali pridem v Šid. Možnost plačila tudi preko podjetja.

Cene: odrezilni stružni nož 20x20 in 10 ploščic 3 mm - 70 €, nož za navoje 30 € in ploščice 50 €...
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!
dakomat
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 945
Pridružen: 26.10.2011 11:53

Re: Sejem Šid - nakup rezilnega orodja

OdgovorNapisal/-a masinist » 12.9.2014 20:43

Če greš pa na sejem iskat so pa cene verjetno še nižje.

LP, masinist
masinist
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 813
Pridružen: 18.12.2008 16:46

Re: Sejem Šid - nakup rezilnega orodja

OdgovorNapisal/-a dakomat » 13.9.2014 7:02

masinist napisal/-a:Če greš pa na sejem iskat so pa cene verjetno še nižje.



Verjetno bi se dalo kaj "shandlat." :D
Nič na svetu ni razdeljeno bolj pravično kot inteligenca - vsak misli da je ima dovolj!
dakomat
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 945
Pridružen: 26.10.2011 11:53


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost