STROJNISTVO.com • Poglej temo - delo ki uničuje človeka

delo ki uničuje človeka

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Re: delo ki uničuje človeka

OdgovorNapisal/-a Demz » 15.2.2015 19:06

Jaz sem ga videl. :D
Mlado podjetje, ki izdeluje medicinsko diagnostično opremo. Ni še gazela, zna pa postati.

Tudi vprašati nisem upal, kaj to pomeni. Sam pri sebi sem sklepal, da je to - pač mlada ekipa, relaksacija ki si jo vsak povprečen človek zaželi, takole vmes - med delom, ... ampak šefi in oordnunga in tako dalje, ... :D - pa glede na to, da sem tudi sam nekakšen šef kao ?! :o

Ne vem, sem menda prestar za to. Pri nas smo še kar na kofetu ob 7h in čaju ob 1h popoldne. Tam se našuhtamo, kako bomo kako packarijo na tem svetu izpeljali itd. 8)
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Prejšnja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost