Napisal/-a nokia3 » 14.5.2015 15:22
pozdravljeni, sem dijak srednje strojne šole, dobil sem nalogo ampk jaz neznam nič. prosim če mi kdo pomaga narisat pnevmatsko in elektropnevmatsko shemo, naloga se glasi:
Izdelek ročno položimo v vpenjalno napravo, cilinder 1A se iztegne ko pritisnemo start, ko je obdelovanec vpet, se vrtalna glava s pomočjo cilindra 2A pomakne proti obdelovancu in naredi izvrtino, ko je izvrtina narejena, se vrtalnik ponovno pomakne v začetni položaj. Cel čas vrtanja 3Z odpihava ostružke, ko je delovni ciklus končan se obdelovanec izpne