STROJNISTVO.com • Poglej temo - pomoč elektropnevmatska shema

pomoč elektropnevmatska shema

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

pomoč elektropnevmatska shema

OdgovorNapisal/-a nokia3 » 14.5.2015 15:22

pozdravljeni, sem dijak srednje strojne šole, dobil sem nalogo ampk jaz neznam nič. prosim če mi kdo pomaga narisat pnevmatsko in elektropnevmatsko shemo, naloga se glasi:


Izdelek ročno položimo v vpenjalno napravo, cilinder 1A se iztegne ko pritisnemo start, ko je obdelovanec vpet, se vrtalna glava s pomočjo cilindra 2A pomakne proti obdelovancu in naredi izvrtino, ko je izvrtina narejena, se vrtalnik ponovno pomakne v začetni položaj. Cel čas vrtanja 3Z odpihava ostružke, ko je delovni ciklus končan se obdelovanec izpne
nokia3
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 13
Pridružen: 11.5.2015 18:20

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov