STROJNISTVO.com • Poglej temo - Šumer Ljubečna pri Celju

Šumer Ljubečna pri Celju

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Šumer Ljubečna pri Celju

OdgovorNapisal/-a prijazen » 19.9.2012 16:59

http://www.sumer.si/index.php

A pozna kdo to podjetje?Koliko imajo približno zaposlenih delavcev. Kakšne so kaj plače in odnosi? Sedaj imajo kar nekaj razpisov za delo pa me zanima.

LP
prijazen
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 20.2.2005 11:00

OdgovorNapisal/-a elvis » 19.9.2012 19:19

http://www.bizi.si/SUMER-D-O-O/
Za kaj konkretnega bi bilo treba pa Ibon preveriti.
Poznam pa nekoga, ki je nekoč delal tam, pa je zdržal devet mesecev. Baje se je prehitro vse pričakovalo od njega ali pa je sam prepočasi dojemal.
Biti to kar smo in postati to, kar smo zmožni postati, to je edini cilj življenja.
elvis
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 55
Pridružen: 6.3.2006 19:04

OdgovorNapisal/-a prijazen » 19.9.2012 19:28

aha 150 do 200 zaposlenih ...
prijazen
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 20.2.2005 11:00

OdgovorNapisal/-a borisk » 20.9.2012 6:01

poznam 2 ki sta delala tam, en zaposlen, en prek študenta. glede na to kar sem slišal, niso ravno za hvalit, ampak dandanes se službi ne gleda v zobe. Se gre za delovno mesto v proizvodnji ali inženirsko-razvojno delo?
borisk
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: 15.12.2003 19:06

OdgovorNapisal/-a prijazen » 20.9.2012 16:13

borisk napisal/-a:poznam 2 ki sta delala tam, en zaposlen, en prek študenta. glede na to kar sem slišal, niso ravno za hvalit, ampak dandanes se službi ne gleda v zobe. Se gre za delovno mesto v proizvodnji ali inženirsko-razvojno delo?


mislim da se gre za vodjo proizvodnje in planerja
prijazen
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 93
Pridružen: 20.2.2005 11:00

OdgovorNapisal/-a drejach » 20.9.2012 19:29

Pred nekaj leti sem bil tam na razgovoru. Mislim, da je bil z vodjem razvoja ali nekaj takega. Potekal je korektno, nič posebnega ne v pozitivnem ne v negativnem smislu. Potem pa mislim, da mi sploh niso nič sporočili.
drejach
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 166
Pridružen: 24.1.2005 10:25

Re: Šumer Ljubečna pri Celju

OdgovorNapisal/-a dimi » 29.1.2016 18:28

Čeprav je tema že nekaj časa zaprta bi vseeno vprašal, če ima kdo kake izkušnje s tem podjetjem glede na to da na veliko zaposlujejo, ali je res povečana proizvodnja ali zgolj menjujejo ljudi po končanem pripravništvu?
UP THE IRONS!!!
dimi
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 12
Pridružen: 12.2.2009 16:35

Re: Šumer Ljubečna pri Celju

OdgovorNapisal/-a borisk » 30.1.2016 7:32

Glede na slišano ti tisto tam bolj podobno delovnem taborišču :oops: ampak hej, probat je treba, si potem bolj zadovoljen s tistim kar imaš. :wink:
borisk
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: 15.12.2003 19:06

Re: Šumer Ljubečna pri Celju

OdgovorNapisal/-a lesy1 » 30.1.2016 8:47

Sem bil pred časom pri njihovi konkurenci na Ljubnem....me je hitro minilo....gremo na ogled proizvodnje s šefico...ljudem so se roke in glas tresel, ko jih je pozdravila...

LPL
lesy1
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 565
Pridružen: 21.5.2005 10:54


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov