No, pa bom. Če češ pa lahko prideš na deci.

Ne me zdaj razumet kot smrkavca, ki bi ošečeril benz da bo flexer bolj letel.
Samo svojo radovednost bi rad potešil o tem, kaj sezgodi, če nasuješ sladkor v tank. Zadnja leta o tem res ni veliko govora, pred desetletji je pa krožila fama, da če nekomu nasuješ cuker v tank gre vse v tri krasne.
Spomnil sem se ravno na to in ne znam povezati, kakšne so posledice. Eni pravijo, da nič. Spustiš ven bencin in preverglaš, drugi spet da gre motor k hudiču.
Če je pa vprašanje res tako trapasto pa ajde. Pa ne odgovorit, ampak namen pa ni bil tak.