epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-



gslobod1 napisal/-a:A je TA PRAVI iz DANE pri SEŽANI ? Tam sem pri mladih pobcih vidu celo rafinerijo. Olje segrejejo ,dodajo neke dodatke da izločijo smeti in trdo maščobo.Rezultat je dizel ,ki diši kot POMES FRITES. V golfa 2 bi ga brez skrbi natoču ampak v PASSATA 1.9 TDI PD l.2004 pa niti če bi moral peš po gorivo na črpalko. Drugač so pa fantje strojniki s srcem!


gslobod1 napisal/-a:A je TA PRAVI iz DANE pri SEŽANI ? Tam sem pri mladih pobcih vidu celo rafinerijo. Olje segrejejo ,dodajo neke dodatke da izločijo smeti in trdo maščobo.Rezultat je dizel ,ki diši kot POMES FRITES. V golfa 2 bi ga brez skrbi natoču ampak v PASSATA 1.9 TDI PD l.2004 pa niti če bi moral peš po gorivo na črpalko. Drugač so pa fantje strojniki s srcem!


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov