STROJNISTVO.com • Poglej temo - črpalka za cisterno za gnojevko

črpalka za cisterno za gnojevko

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

črpalka za cisterno za gnojevko

OdgovorNapisal/-a MARČ » 12.5.2016 15:36

L.P. Mene zanima kakšno olje mora biti za cisterno za črpalko,ali je lahko VG 46.
MARČ
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 138
Pridružen: 22.4.2015 9:59

Re: črpalka za cisterno za gnojevko

OdgovorNapisal/-a MARČ » 14.5.2016 12:26

L.P. Mene zanima kakšno olje mora biti za cisterno za črpalko,ali je lahko VG 46. Gre za črpalko od cisterne za gnojevko.
MARČ
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 138
Pridružen: 22.4.2015 9:59

Re: črpalka za cisterno za gnojevko

OdgovorNapisal/-a jan.23 » 14.5.2016 18:18

Tako po spominu.... motorno olje, ena kapljica na sekundo.
Lep pozdrav, Janez
jan.23
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1202
Pridružen: 12.6.2005 13:02


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost