Napisal/-a šemz » 3.7.2016 18:18
Zdravo,
Mi imamo za strojelom zavarovano pri Adriatic. Žal smo letos morali koristit. Na zavarovalnico smo podali prijavo škode, nato nas je kmalu potem kontaktiral cenilec, ki je prišel tudi na ogled. Naredil nekaj slik in zapisnik. Zmenili smo se da ko se zadeva zamenja se naredi nekaj slik demontaže in montaže vretena. Nato ko smo dobili račun od serviserja smo skupaj z slikami poslali cenilcu in v nekaj dneh smo dobili nakazan. Seveda -10% odbitne franšize.
Mi smo z Adriatic zadovoljni. Hitro smo uredili zadevo in niso nič komplicirali.
Malo poglej za kakšno vsoto so ti zavarovali na različnih zavarovalnicah, ter kakšno imaš odbitno franšizo.
LP Uroš