Napisal/-a vili » 13.3.2019 11:45
boris:
no da boš ves kisik zahebal z "inhibitorji", pojma nimam, nekaj se ga bo spojilo z želejzom???, ma bo "demz" kako pametno butnil..., on to ve... ali mu pa "piha duhtunga" na glavi..., za to je potrebno za začetek malo izmeriti kompresijo valjev...
so pa tudi sistemi hlajenja različni: odprti, zaprti,..., kaj vemo kaj ima...