Napisal/-a SAJKO » 22.7.2019 17:35
Ti bi v bistvu rad steno okroglega bazena višine 75cm. Najlažje tako, da dobiš pločevino široko 750 mm,zarišeš krog, zabiješ palice in pločevino zviješ v krog, na spoju pa zvariš ali skovičiš. Palice lahko potem populiš. Saj ne rabi bit 5mm debela-če bo 1mm, pa bo dosti. Na zgornji rob pa nasadiš prerezano plastično cev, al pa tisto gumi obrobo, ki jo imajo električarji za robove elektro polic, da se ne bo kdo porezal. Pločevino v traku lahko kupiš Al tam, kjer prodajajo žlebove. Dobiš jo tudi pri kom, ki kaj dela iz trakov-kakšni klimarji (pocinkana) al pa auspuharji (aluminizirana)-te bodo pa močnejše od aluminija.