epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-




moi napisal/-a:kje se pa uporabljajo taka jekla za avtomate, za kakšne izdelke?
mi smo pod min. delali z s235, recimo kakšne osi ipd.
mogoče za maloserijsko obdelavo (ala iskra isd - struženje, ko delajo osi za bhs, take male stružene dele za avtomobile itd.)

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost