Že dve desetletji se sprehajam in spotikam ob izzivih orodjarstva in predelave plastike. Pojavlja se mi kar nekaj vprašanj:
- ali smo v Sloveniji dovolj povezani, ali obstaja kakšna stična točka (razen seveda STROJNISTVO.com

ki je itak top)
- ali nas kaj skrbijo ali pa zanimajo nihanja cen surovim (polimerov)
- je na vidiku kakšen tehnološki preboj pri brizganju?
Se i zdi, da vsak zase išče informacije in se bori. Po zgledu kolegov malo bolj severno, pa tudi zahodno in čez lužo, imajo za splošne trende in informacije združenja. Kako je s tem pri nas?