Napisal/-a vili » 23.10.2024 12:54
glej, dxf-e sem naložil, ne ljubi pa se mi odpirat vseh datotek, da bom prišel do tvojega nosilca v .pdf, glej, kakor češ..., da pa se greš preverjanja mer je pa fino, če imaš model v formatu, ki ga zna odpreti modelirnik, sem oprl eno plato pa mi lepo popravlja decimalke, na prvo okroglo mero, dobro malo je treba paziti, kar je pa samo rutina...