STROJNISTVO.com • Poglej temo - Srečno in uspešno 2026

Srečno in uspešno 2026

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Srečno in uspešno 2026

OdgovorNapisal/-a -M- » 1.1.2026 6:47

Vsem skupaj in vsakemu posebej želim uspešno, produktivno in veselo leto 2026.
-M-
Moderator
Moderator
 
Prispevkov: 1332
Pridružen: 6.2.2008 19:50

Re: Srečno in uspešno 2026

OdgovorNapisal/-a Žerjavar » 1.1.2026 7:24

Hvala!
Enako želim tudi tebi in ostalim članom.
Vrtičkarstvo je boljše od žerjavarstva
Žerjavar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 8688
Pridružen: 19.5.2007 14:33

Re: Srečno in uspešno 2026

OdgovorNapisal/-a grega09 » 1.1.2026 22:08

Srečno 2026 vsem.

Čim manj polomljenih rezkarjev, poroznih zvarov, preseženih varnostnih faktorjev, itd.

:D
grega09
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: 7.4.2005 21:47

Re: Srečno in uspešno 2026

OdgovorNapisal/-a reber » 4.1.2026 14:56

Predvsem zdravja polno, da bomo lahko ustvarjalni 8) , vse ostalo bo (upam) sledilo samo od sebe.
reber
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 383
Pridružen: 16.6.2009 7:29
Kraj: Bled

Re: Srečno in uspešno 2026

OdgovorNapisal/-a lesy1 » 5.1.2026 8:55

Srečno in uspešno 2026 vsem tudi iz moje strani.

LPL
lesy1
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 565
Pridružen: 21.5.2005 10:54


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost