STROJNISTVO.com • Poglej temo - To pa je dodana vrednost izdelka :D

To pa je dodana vrednost izdelka :D

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a janz » 4.9.2013 18:08

janz
janz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 2.9.2004 13:43

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a Karl Benz » 4.9.2013 18:26

:D :D :D
Karl Benz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 303
Pridružen: 11.7.2007 11:06

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a Demz » 4.9.2013 18:56

A b' nehal !!! :evil:

( ej, sam čakal sem, kdaj se bojo te otročarije še tu pojavile! )

Delajo samo še penzionisti, ki jim je izpod časti. Mularija samo še po internetu hara in išče bližnjice za skozi življenje ( zelo dobro vedo, kam pes taco moli!), država pa skozi sončna očala gleda, kje bi še ukradla kak košček mesa na mrhovini, ki se ji je nekoč reklo "Slovenija" z velikim SLO !!! :evil:

Tule na strojništvu pa z nekimi orgonskimi topovi, pa flaškami za bidvojno vodo al kaj je bil tisti Cunjak al kaj neki hidrotehnik ! :roll:

Dekadenca, propad Rima je to!
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a Karl Benz » 4.9.2013 19:32

Ne, to ni dekadenca. To je preprosto svoboda in pravica posameznika, da naredi produkt po svoji lastni presoji in ga da na trg. Kakor je seveda tudi pravica kupca, da izdelek kupi ali zavrne. Za kupca pa je seveda dobro, da se pred nakupom prepriča kaj kupuje. To ja vsa lepota trgovanja.
Karl Benz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 303
Pridružen: 11.7.2007 11:06

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 4.9.2013 20:42

BRANJE NA LASTNO ODGOVORNOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Evo tukaj nas najdete

https://www.facebook.com/groups/haarp.slo


Sredi popoldneva so bile Moravče z okolico tarča napada z vremenskim orožjem, s točo, ki je padala najmanj pet minut.

Moravče, občina Moravče, 2.11.2012

Pred točo je bilo precej glasno na nebu od ropota letal, ki so bila tam zelo dejavna. Odvrgli so tudi več plazemskim bomb, ki so nato eksplodirale. Na svoje oči sem videl tudi nekaj strel.

Plazemska bomba je elektronska bomba, ki uporablja EM valove med infrardečimi in radijskimi valovi. Prvotno je njihov namen uničevanje manjših pogonov vozil, saj z močnim tokokrogom skurijo pogone vozil tudi raketnih platform in podobno. NATO pa jih odmetava nad nami z namenom, da njihovo delovanje v hipu ohladi ozračje in da zamrzne vlaga v njem. Posledica je toča. Spoznamo jih pa po tem, da je grmenje podobno kotalečim se kovinskim sodom, ne pa gromu. (VP)

Povabljeni tudi k ogledu spodnjega videa:
http://www.youtube.com/watch?v=QHD-vE...



Slika

Vladimir Prosenik
OBVESTILO, KI VELJA OD VČERAJ 3.4 OD 17.00

OBVEŠČAMO VAS , DA ODSLEJ ETERIČNI KOMUNALCI NE BOMO ŠČITILI VEČ NIKOGAR. ZELO ZMOGLJIVE ORGONSKE ANDROIDE SMO OBRNILI NAVPIČNO V NEBO IN DELUJEMO LE ŠE LOKALNO.

V PRIMERU EKSTREMNIH NAPADOV Z VREMENSKIMI OROŽJI, SI BOMO KOMUNALCI POMAGALI IZKLJUČNO MED SEBOJ.


Ste pa res dobri. Nerazgledani v nulo.
A je kdo med vami kdaj v roki držal orgonski android? A sploh veste kaj je to? Je kdaj nad vašo glavo prihrumel neoznačen črn helikopter in poslikal vse v nulo, ker ste aktivirali orgonski android? A mislite, da so to heci?

Priporočam vam, da se nehate zezati s stvarmi, o katerih nič ne veste. Nad glavo se vam dogajajo vojaški poiskusi, ki so samo kamuflaža za organizirano zastrupljenje narave, prebivalstva in vsega živega, vi se pa greste nek humor?
Dejte se najprej mal izobrazit, pol pa kritizirajte. Geo-inženiring je samo izgovor za globalni genocid.

Bi še kaj debatiral tu z vami, če se je kdo pripravljen kaj razgledat, če pa tega niste sposobni, pa nehajte bluzit u tri krasne, ko nimate pojma.

Mal si tole poglejte, pol pa ven na zrak, pa v nebo gledat. Sej menda imate oči, možganski procesorji pa naj bi vam tudi delali, da boste povezali 1+1.

http://www.geoengineeringwatch...cratic-control/

http://www.youtube.com/watch?v=ZTlZpmxYoVw


Menim, da se g. Vučko močno moti v zvezi z reptili, ti v sedanjem času ne obstajajo. David Icke jih sicer navaja, vendar v službi Illuminatov, ki bi želeli, da človeštvo verjame v Annunake, kot naše stvaritelje. Vendar smo ljudje visoko razvita bitja, žal pa smo morali razdvojiti višji in fizični jaz zaradi določenih težav z zeneljsko frekvenco. Z emeljska frekvenca se je dvignila na 3.500 Hz in kmalu bomo lahko sklopili višji jaz nazaj v fizično telo, ter postali pravi človek z nadnaravnimi lastnostmi, kot smo bili na Atlantidi. To vedo Illuminati in njihovi kontrolorji Annunaki že zelo dolgo in s HAARPom+chemtrails znižujejo frekvenco Zemlje, katero preplavljajo z nizkimi frekvencami, da ne bi prišlo do spremembe zavesti človeka. Glede reptilov je Arizona Wilder priznala, a je bila namerno manipulirana s strani Illuminatov za Ikeov intervju, povedala je da reptili sicer ne obstajajo.
Edina reptilom podobna bitja so bila t.i. 14-ta frakcija, ki je tisočletja nazajj vdrla iz svojega osončja v naše vesolje in posesala 1/3 energije našega vesolja, hkrati pa so se okužile duše, ki so potovale na Zemljo z željo po kontroli, od tedaj naprej so nastale religije, vlade itd, ter razlike med ljudmi, materialsitični sveti itd. Če želi kdo izvedeti več o pravi zgodovini Zemlje naj se javi na genetics3000@yahoo.com, da mu pošljem zanimivo literaturo, ki zbombandira vse. Ne verjamite Davidu Ickeu in podobnim, samo vprašajte se, zakaj lahko na velikih stadionih prirejajo nemoteno svoje pridige, vse samo zato, ker govorijo v prid Illuminatski bandi, tiste ki govorijo resnico pa oblega CIA&NSA in jih ubija.


POZOR POZOR, VESOLJSKE LADJE V ATMOSFERI SLOVENIJE, MUST SEE
http://www.youtube.com/watch?v=--JPev0meJg

Vsakodnevno poteka škropljenje neba, kar se vidi v številnih črtah na nebu, ki ostajajo za letali. Tem sledem pravimo kemične sledi (ang. chemtrails). Proti temu uporabite kis, ki ga na nek način spravite v atmosfere. To lahko naredite tako, da namočite cunje v kis in jih obesite na vrv. Potem lahko kis nalijete v škropilnico in z njo škropite po zraku, ob tem pa ne škropite po travi, še najbolj priporočljivo je škropljenje po asfaltu. Kis lahko ulijete tudi v posodo, kjer je sicer tekočina za brisanje šip avtomobila, ter se malo zapeljete naokrog in špricate. Naslednji način pa je, da kis ulijete v neko stekleno posodo in jo postavite nekam ven tako, da ne bi vanjo pritekal dež. Kis bo iz posode počasi izpareval. V primeru, da so zunaj nizke temperature, nalijete kis v eno posodo, ki jo predhodno postavite na grelnik nekje zunaj, ali v kotel in ta kis potem s segrevanjem uparite. Na te načine boste uspešno nevtralizirali elektrokemične reakcije, ki so razvidni kot grmenje, strele, do katerih lahko prihaja zaradi snovi, ki so del kemičnega koktejla, ki ga trosijo letala. Z vnosom kisa v atmosfero tudi uspešno preprečujete izhlapevanje vlage in s tem sušo."

Jaz sem ze zamenjal vitrex s kisom! Ker hocem biti cim bolj efektiven, sem ga po homeopatski metodi razredcil na 30C (torej, 30x sem razredcil pol deci kisa z pol deci vode - vec si ne upam, ker bom zakisal pol Evrope!), se prej pa sem ga prek biomagnetne resonance informiral o njegovi misiji!
Vsi moramo pomagati po svojih moceh, in ker ne vem kdaj bom zbral za Orgonskega Androida, katerega lastniki tako pogumno in nesebicno branijo ljudi pred Geoinzeniringom (banka mi noce dti kredita, ker so zionisticni prasci!) delam kar pac lahko.


Omara za zaščito pred branjem misli...

Slika

Slika

Miran Vučko EMP SPROŽAJO PILOTI LETAL, ZLIKOVCI PREKO SATELITOV IN VESOLJSKE LADJE, KI ZLOČINIJO PO ATMOSFERI.
Pred 20 urami/-a · 9

Miran Vučko OB UDARU ELEKTROMAGNETNE POLUCIJE, PRIDE V GMOTI DO ELEKTROKEMIČNE REAKCIJE MED VSEMI ZLIKOVSKIMI SESTAVINAMI( ALUMINIJ, BARIJ, STRONCIJ.....), KAR POSLEDIČNO POVZROČI TRENUTNO KRISTALIZACIJO - ZALEDENITEV ZRAČNE VLAGE, KI PADE NA ZEMLJO.....
Pred 20 urami/-a · 12

Miran Vučko TOČA JE OROŽJE, NE PA NARAVNI POJAV.
Pred 20 urami/-a · 11

Miran Vučko DOKAZ ZA MOJO TRDITEV, LEŽI V UGOTOVITVAH, DA TOČE NIKOLI NI BILO, NI IN JE VERJETNO TUDI NE BO V KRAJIH IN NA POSESTVIH ILLUMINATOV - POHLEPNIH BOGATUNOV.
Pred 20 urami/-a · 12

Miran Vučko ISTA UGOTOVITEV VELJA ZA TORNADE.
Pred 20 urami/-a · 9

Miran Vučko NOBEN BANKSTER TERORISTOVIĆ NI TAKO BLESAV, DA BO DELAL ANOMALIJE IN ŠKODO NA SVOJEM. LOGIKA.
Pred 20 urami/-a · 7

Vitja Žohar A ni toča že od nekdaj normaln pojav po teh krajih?
Pred 19 urami/-a · Urejeno · 1

Miran Vučko JA? OH. POTEM PA JE VSE, KAR SEM ZGORAJ OPISAL, LE TEORIJA ZAROTE....GOU VAČ TIVI EN NJUSPEJPER.
Pred 19 urami/-a · 5

Miran Vučko ŽE OD NEKDAJ IMAJO RKC IN OSTALA ZLOČINSKA, POHLEPNA BANDA, APETIT PO IMETJU PO RANGU NIŽJIH IN SIROMAŠNIH. ZLIKOVSKE VESOLJSKE LADJE SO TUKAJ OD PAMTIVEKA......
Pred 19 urami/-a · 7

Miran Vučko ...IN OD PAMTIVEKA NI NIKOLI TOLKLO PO IMETJU RKC IN DRUGE BANDE.
Pred 19 urami/-a · 3

Miran Vučko SODOBNA OROŽJA SO LE RAZŠIRITEV OSNOVNE " DEJAVNOSTI".
Pred 19 urami/-a · 3

Vitja Žohar Postavu sm čist normalno vprašanje. Tvoja reakcija in tvoj ton mi povesta vse. Lep pozdrav... o/
Pred 19 urami/-a · 3

Miran Vučko PAMETEN ČLOVEK VSELEJ, KO SE KJERKOLI ZGODI KARKOLI HUDEGA, NAJPREJ RAZMISLI: KDO IMA OD TEGA KORIST. ZAVEDEN, NEUK, NEVEDEN IN ZMANIPULIRAN OSEBEK, ZA VSE KRIVI NEDOLŽNO NARAVO. NEVEDNI IZOBRAŽENEC , BAZIRA NA DOMNEVAH, KI SO TEMELJ TEGA, KAR NAJ BI BILA ZNANOST......
Pred 19 urami/-a · 5

Miran Vučko NORI SVET.
Pred 19 urami/-a · 8

Miran Vučko VITJA, LEPO SEM RAZLOŽIL IN POJASNIL . NITI NAJMANJ SE NE BREMENIM ZA REAKCIJE TISTIH, KI BEREJO MOJE POSTE.
Pred 19 urami/-a · 5

Miran Vučko MODER ČLOVEK, KADAR NEKAJ PREBERE IN SE NA PREBRANO BURNO ODZOVE , TAKOJ ZASTAVI SAMEMU SEBI VPRAŠANJE: KAJ JE TO TAKEGA V MENI, DA BURNO ODREAGIRAM? BURNA REAKCIJA JE SIMPTOM PODZAVESTNEGA, NEGATIVNEGA, S ČUSTVI NABITEGA PROGRAMA, KI KOT BALON POČI NA ZUNANJI DRAŽLJAJ.
Pred 19 urami/-a · 5

Miran Vučko Z DRUGIMI BESEDAMI POVEDANO: V SEBI IMA ŽIVEGA DEMONA, KI GA DELA NESREČNEGA, OMEJENEGA IN POTENCIALNO NEVARNEGA..
Pred 19 urami/-a · Urejeno · 4

Miran Vučko VITJA JE SPREGLEDAL BISTVO: SMEHCA, KI SEM GA POSTAVIL NA KONCU POSTA....PROGRAM V NJEGOVI PODZAVESTI JE REAGIRAL SELEKTIVNO......
Pred 19 urami/-a · 5

Miran Vučko BO TREBA ZAČETI DELATI NA ČIŠČENJU SVOJE PODZAVESTI ALI PA ŠE NAPREJ GOJITI IN VZDRŽEVATI LASTNI PROBLEM.
Pred 19 urami/-a · 5

Predrag Arizanović SVETLA PAMETNA DUŠE SE VPRAŠA ZAKAJ NISEM NIČ NAREDIL DA BI PREPREČIL ZLOČIN KJERKOLI SE DOGAJA.....IN KAJ LAHKO NAREDIM DA SE NIKOLI VEČ NE PONOVI
Pred 18 urami/-a · 6

Miran Vučko SAJ SE ZLOČIN VSELEJ PONAVLJA V NEDOGLED, DOKLER SE NE ZGODI SLEDEČE: 1. ČLOVEK PRENEHA IZIGRAVATI PASIVNEGA OPAZOVALCA ALI PA ŽRTEV; 2. ZLOČINCI UGOTOVIJO NESMISELNOST SVOJEGA POČETJA IN OPUSTIJO DEJANJA; 3. ČLOVEK SE ODREČE SVOJI ČLOVEČNOSTI IN SE PRIDRUŽI ZLOČINCEM. TO, TRETJE, JE V NAŠI DOBI NAJPOGOSTEJŠE. ZLOČIN JE TUDI : VEDETI ZA ZLOČIN IN NE NIČESAR STORITI.
Pred 18 urami/-a · Urejeno · 10


Miran Vučko
SIMPTOMI, KI SO POSLEDICA ZLOČINSKEGA DELOVANJA MIKROVALOV NA NAŠE MOŽGANE:

Začelo se je po šesti uri zvečer. Vrtoglavica tako močna, da sem morala v posteljo. Zbudila sem se okoli pol enajstih, še vedno nič bolje, poleg vrtoglavice sem imela še slabost in siljenje na bruhanje Danes zjutraj je bilo nekoliko bolje. Sem ugotovila, da je postalo nevarno živeti v Lj brez androida nad glavo. Zaenkrat imam pokriti dve od treh lokacij in je bistvena razlika. Sicer je tukaj v bližini en orgonski top ampak kot kaže, so pritiski stalno močnejši in bo treba nadgrajevat. Brez nadaljnjega se v nekaj dneh selim na varno lokacijo. Tukaj ne morem več biti.....


Morilci nadaljujejo z zastrupljanjem Slovenije

V zadnjih tednih so se aktivnosti posipanja slovenskega prebivalstva s strupi iz belih prog na nebu, chemtrailov, močno okrepile. Nad Ljubljano smo večkrat zasledili kar osem letal (v preteklosti sta bili ponavadi samo dve), ki po več ur preletavajo sem ter tja, dokler celotnega neba ne prepredejo s svojimi ubijalskimi belimi progami. O tem nam poročajo tudi bralci.

Kemične proge prepoznate po tem, da se – za razliko od navadne proge, ki jo pušča za seboj potniško letalo in ki se v nekaj minuth porazgubi ter postane nevidna (angleško takim progam pravijo tudi contraili ali kondenzacijski repi) – hitro zelo odebelijo. Najprej postanejo vidni neke vrste “vozlički”, podobni tistim, ki nastanejo pri kvačkanju. To je mogoče zelo lepo razbrati na priloženih fotografijah našega bralca. Kmalu se vse skupaj začne kot moka razsipati (po širini) prek neba. Na koncu iz tega nastanejo cele plahte, oblaki čudnih oblik ter meglice ali črte, ki vsi na popolnoma isti višini visijo nad obzorjem. Pogosto se razvijejo tudi oblaki “ovčke”, ki so tako nenormalno enaki in plujejo v tako neverjetno enakih razmakih, da je vsakomur takoj jasno, da niso naravnega porekla – še zlasti ker so stisnjeni v nekakšne trakove in nastanejo iz že prej omenjenih prog. .

Vsi ti nenaravni objekti, kakršnih v meteoroloških učbenikih ne boste zasledili, povzročajo oblačnost in dež ter nam kratijo sonce, ki potem večinoma ne zmore več prodreti do nas. To je tudi njihov namen. To, in pa redno zastrupljanje našega okolja, naše hrane in nas samih z aluminijem, ki je druga najbolj strupena kovina na svetu, klorovimi spojinami ter drugimi strupi. Nasvet za bralce: aluminij pomaga iz telesa odstranjevati silicij – precej silicija najdemo v organsko pridelanih kumarah, določenih mineralnih vodah ter čaju iz njivske preslice. Pri razstrupljanju zelo pomaga tudi jabolčni pektin, pitje limoninega soka dvakrat dnevno ter vsakodnevno uživanje bio kurkume. Raven aluminija v telesu ohranjamo nizko tudi z izogibanjem aluminijski posodi in pijači v alu-pločevinkah, izogibanju deodoransom z dodanim aluminijem (taka je žal večina neorganskih deodoransov) in izogibanju cepivom, ki praktično tudi vsa po vrsti vsebujejo aluminij. Za izločanje strupenega klora moramo povišati dnevni vnos joda; tukaj uživanje alg ali vnos joda v skladu z RDA (priporočene dnevne vrednosti) ne bosta zadoščala. RDA priporoča le 150 mcg joda na dan, pri razstrupljanju pa je treba vnos joda povečati na 25 do 100 mg na dan (odvisno od starosti, zdravstvenega stanja, imunske odpornosti in tega, kako dobro deluje vaša ščitnica). Za razstrupljanje obojega si delamo redne detoksifikacijske kopeli s sodo bikarbono.

Zdaj je že dobro znano, da gre za letala, ki priletijo iz ameriške – pardon, NATO-ve – vojaške letalske baze v Avianu v sosednji Italiji. No, zdaj vemo, zakaj so bazo postavili prav tam …

Zapraševanje izvajajo vsak dan, začne pa se že kmalu po peti uri zjutraj, ko večina ljudi spi in ne preverja, kaj se dogaja na nebu. Ampak kdor je buden, jih lahko sliši, saj se to dogaja vsak dan. (Včasih so bili ob sobotah manj aktivni, ob nedeljah pa sploh ne, ampak to se je zdaj spremenilo.)

Zaradi vse pogostejšega zakrivanja neba postaja vse več ljudi pozornih na ta kemični teror. Pred kratkim so se v Ljubljani vozniki zjutraj na poti v službo ustavljali, da so nebo fotografirali, saj česa takšnega še niso videli. Toda vlada – enako nesposobna kot vse naše vlade doslej – je preveč okupirana s tem, da tujim zatiralcem, zagovornikom elitizma in globalnega korporativizma, liže roko (pa saj razumete, kajne, da beseda roka tukaj simbolizira nek drug, bolj zadaj ležeč del telesa …), da bi se utegnila brigati še za dobrobit svojih državljanov.

Resnica pa je ta, da če bi vzeli od NATA nazaj ta denar, ki mu ga podarjamo za naše lastno zastrupljanje, ne bi bil potreben ne vem kateri po vrsti rebalans proračuna, pa tudi povišanje DDV ne.

Preberite, kaj je o svojih fotografijah napisal bralec z Gorenjske:

Na dveh fotografijah se točno vidi, kje je letalo začelo vleči “sled” (sredi neba ) in ne od samega začetka. Prišel sem do zaključka, da se jim najbrž to ne izplača spuščati nad divjino oz. nenaseljenimi področji, zato je najbrž začel z “izpusti” šele pri preletu Pokljuke – TNP-ja, oz. po prečkanju italijanske meje pri Bovcu. Po moji kasnejši orientaciji na zemljevidu so vsa letala priletela iz smeri Triglavskega narodnega parka oz. območja Bovca in najbrž iz smeri Tolmezzo v Italiji, konec koncev pa niti Aviano ni zelo daleč ( po moji oceni 30 – 40 km zračne linije – južneje od opaženih sledi ).

Sicer je pa vreme potekalo približno takole: ob 5ih zjutraj, je bilo nebo še temno modro in popolnoma brez oblačka, ob pribl. 05.20, so letala ( pribl.8 kom) začela intenzivno preletavati naš del gorenjske; nekako v 45 min do 1 h je nebo postalo “koprenasto”, svetloba pa difuzna; dopoldan so bili oblaki že delno strnjeni, vendar čudnih nenaravnih oblik; proti večeru pa se je oblačnost razvila v močno ploho. Še kasneje pa je bilo obzorje proti zahodu, oranžno – rdečkaste barve. Včasih so nam rekli, da Miklavž piškote peče, zdaj pa je vlogo Miklavža najbrž prevzel NATO.

Kasneje zjutraj, ob približno 8.30 sva s soprogo imela priložnost opazovati tudi letalo z “običajno sledjo”. Seveda je na oko težko oceniti višinsko razliko med dvema letaloma, vendar je najbolj zanimivo to, da je za njim “beli izpuh” ostal relativno ozek in je po pribl. 5 – 10 minutah tudi popolnoma izginil. Od vojaškega letala, ki je letelo približno vzporedno, pa se je izpušna črta razvila v koprenasto oblačnost.

Preberite tudi zanimiv članek o tem, da je voditeljica švedske stranke zelenih javno priznala, da se zastrupljanje resnično dogaja in da ne gre le za teorijo zarote:http://wearechange.si/vodja-svedske-stranke-zelenih-priznava-da-so-strupeni-chemtrails-realnost-in-ne-divja-teorija-zarote/ In povejte naprej! © Zdravje PovejNaprej

http://wearechange.si/morilci-nadaljuje ... slovenije/


""TE TVORBE SO IZ TEGA, KAR PRŠIJO CHEMTRAILI. OSNOVNA SESTAVINA JE IZ GALIJARZENIKOVIH NANOBOTOV, NANOBOTOV IZ KOBALTA IN PLATINE, GERMANIJA, BARIJEVEGA DIKLORIDA, STRONCIJA, LITIJA, NEKAJ MALEGA DVOALUMINIJEVEGA TRIOKSIDA, SILICIJA, ACRYLAMIDOV, METANA, MAGNEZIJEVEGA SULFIDA, GRAFENOV, FULLERENOV IN DVOSILICIJEVEGA DIOKSIDA. PA NAJ NAM DOKAŽEJO, DA TO, KAR SEM ZAPISAL, NI RES!"
M.VUČKO"


Slika
Slika
Slika
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a hscnc » 4.9.2013 21:25

Ma kaj je to za eno trganje??? Lanski december in z njim konec sveta je že zdavnaj mimo. A se pripravljate na naslednji konec?
hscnc
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 673
Pridružen: 12.2.2009 10:20

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a mlinar » 4.9.2013 22:14

Pod nujno se javi v Mariboru Ob železnici ali v Ljubljani v Mostah ali v Hrastovcu. Tam se nahajajo ljudje, kateri bi se radi pogovarjali o tej temi.
Ma kaj vse mora prenesti ta uboga mati Zemlja. :-?
mlinar
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 388
Pridružen: 5.11.2005 21:24

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a borisk » 5.9.2013 5:40

Na celjskem imamo tudi eno tako ezoterično lokacijo, v Vojniku
borisk
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: 15.12.2003 19:06

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a fikus_ » 5.9.2013 7:37

Pazite s temi raznimi topovi, vas bodo američani opazili in vrgli kakšno konkretno bombo!

LP
Zadnjič spremenil fikus_, dne 5.9.2013 12:22, skupaj popravljeno 1 krat.
fikus_
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2443
Pridružen: 25.4.2005 6:07

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a janz » 5.9.2013 9:24

ktm, hvala ze dolg se nisem tolk nasmejal :D :D :D
bi pa imel omaro za "varno" razmisljanje sam mal bi jo se zvočno izoliral :D
janz
janz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 2.9.2004 13:43

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a bpod » 5.9.2013 11:42

Omara proti branju misli je pa najboljša... :lol: :lol:
Iz kako debele pločevine pa je treba napravit oplato?? :D

PS: a ma kdo za prodat 5kg špen za orgonski top?? :lol: :lol:
bpod
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: 2.4.2007 18:36

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a Demz » 5.9.2013 14:17

Kristus, kaka artiljerija! Če Bog dol pogleda, se sigurno počuti kot pred strelskim vodom!

A ne bi raje svetovali tem topničarjem, da naj dajo noter eno tapravo topovsko polnjenje, pa nažgejo direkt po posipovalcu? Slika (reševanje problema pri glavi. press)
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a Krpan » 5.9.2013 17:55

ha ha ha ha hahahah....
*krpan se hrohota, drži ta obilen trebuh, in ženici na glas prebira posamezne odlomke...
Z znanjem raste dvom!
Krpan
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 579
Pridružen: 24.2.2008 8:02

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a moi » 5.9.2013 19:08

lajf je hudič
moi
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1989
Pridružen: 26.12.2005 17:21

Re: To pa je dodana vrednost izdelka :D

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 8.9.2013 10:34

Je že kdo reverzno inženiral orgonski top?

Miran Vučko VSEM AKTIVNIM PRIJATELJEM, KI IZVAJATE SKALARNO HOMEOPATIJO ETRA Z ZELO ZMOGLJIVIMI ORGONSKIMI ANROIDI PRIPOROČAM, DA O TEM JAVNOSTI NE OBVEŠČATE VEČ!

PO RAZNORAZNIH FORUMIH, BLOGIH...IPD., SE POJAVLJA VSE VEČ IN VEČ OSEBKOV, KATERIH NALOGA JE: ONEMOGOČITI NAS. DOTIČNE KREATURE NIMAJO ZNANJA, NITI VPOGLEDA, SODIJO PA - IN TO: NEARGUMENTIRANO.

MED NJIMI JE VELIKO OBRTNIKOV, KI OPRAVLJAJO ZDRAVITELJSKO DEJAVNOST. LJUBOSUMNI SO NA NAS IN SO V STRAHU, DA OSTANEJO ZARADI NAS BREZ DELA. SVOJIM " STRANKAM" ODSVETUJEJO GENERATORJE-TRANSFORMATORJE ORGONA ( ORGONITE) IN JIM PODAJAJO LAŽNE, NEGATIVNE INFORMACIJE Z NAMENOM, DA JIH ODVRNEJO OD TEGA, DA SI POMAGAJO SAME.

NA FB SEM ŽE PRED ČASOM ODPRL SKRITO SKUPINO ZAPRTEGA TIPA. TAM LAHKO SVOBODNO PIŠETE O VSEM, NE, DA BI VAS KDORKOLI ZARADI PISANJA ZA VAŠIM HRBTOM PRIBIJAL NA KRIŽ!

DO OBISTI SPRIJENI SISTEM IŠČE VSE MOŽNOSTI ZA TO, DA NAM PREPREČI NAŠE PLEMENITO POSLANSTVO... IN PREKO RAZNORAZNIH OSEBKOV, ŠIRI NEGATIVNO PROPAGANDO.

TEMU SE LAHKO IZOGNEMO SAMO TAKO, DA NEUKIM IN NEVEDNIM NE POSREUJEMO NOBENIH INFORMACIJ O TEM, KAJ IMAMO, KAKO DELUJEMO IN KJE. MANJ POPULACIJA VE, VEČ MIRU BOMO LAHKO IMELI.

PREKO FB CIA IN DRUGE OBVEŠČEVALNE SLUŽBE ITAK SPROTNO PRIDEJO DO VSAKE, ZA NJIH POMEMBNE INFORMACIJE. PRISLUŠKOVANJE TELEFONSKIH POGOVOROV IN ZASLEDOVANJA, SO ITAK STALNA PRAKSA TAKIH SLUŽB. ZATO, DA BI LAHKO UKREPALI PROTI NAM, POTREBUJEJO PODPORO PRIMITIVNE POPULACIJE. NE DAJMO JIM TEGA VESELJA!

HVALA VAM.
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Naslednja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost