epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-














kojot napisal/-a:Folk ima Paris Hilton za eno blond glupačo in to tisti folk, ki v življenju ne bo zaslužil toliko kolikor ona pokasira v enem tednu-temu se reče sposobnost prodati se-večina povprečne raje ve, da obstaja bjonda, ki se piše Hilton, hkrati pa ne vedo, da je to tudi ime verige hotelov in to že skoraj celo stoletje. A si slučajno kdo predstavlja, koliko bi ta ista veriga hotelov morala plačevati za marketing, če bi hoteli plačevati oglase v vseh revijah, TV shovih itd... kjer paradira ta gospodična ???

ktm1001 napisal/-a:kojot napisal/-a:Folk ima Paris Hilton za eno blond glupačo in to tisti folk, ki v življenju ne bo zaslužil toliko kolikor ona pokasira v enem tednu-temu se reče sposobnost prodati se-večina povprečne raje ve, da obstaja bjonda, ki se piše Hilton, hkrati pa ne vedo, da je to tudi ime verige hotelov in to že skoraj celo stoletje. A si slučajno kdo predstavlja, koliko bi ta ista veriga hotelov morala plačevati za marketing, če bi hoteli plačevati oglase v vseh revijah, TV shovih itd... kjer paradira ta gospodična ???
Kaj bom še prabral...
Prestižni hoteli in blond k*rba (tudi če je vnukinja od lastnika) so pa različne zadeve. Kvečjemu so zadeve obratne, da se ona reklamira z imenom hotelov. Brez priimka, bi bila pa čist navadna pocestnica, katera snema zeleno-črno porniče.
https://www.youtube.com/watch?v=4Z-ocRmfBnI

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost