Ja, saj je v lokalnih novicah. Direktor je s*izdil, ker ima verjetno dosti vsega. Rabijo pa še ljudi za sekrete pucat, ker jih nobeden več noče. Mogoče bi lahko to zapisali v opravila, ki jih mora direktor početi. Je pa žalostna zgodba za vse zaposlene.
Kot zunanji opazovalec pa nekako sumim, da je tole do zdaj laufalo samo bolj kot ne zaradi denarja, ki se je stekal v podjetje po vezah bivšega ministra Stepišnika, ki je tudi delni lastnik orodjarne in je imel olajšan dostop do "družbenega denarja". Bi znalo biti, da bodo pa firmo izčrpali do konca, ker pač v teh razmerah verjetno nima veliko možnosti za obstoj.
Temelj problema je pa, da se gre EU zeleni prehod, brez da razmišlja o eni stvari, ki se ti postavi kontra - fizika. Enostavno trenutni stil življenja, ki ga imamo, tega prehoda na takšnem nivoju ne prenese. Žrtve so se pa zdaj začele pojavljati. Bo pa na koncu nekako na vse nas vplivalo.
Pa da vidimo, če me bodo izbrisali. Bo marsikaj povedalo...
