epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-


AnjaG napisal/-a:Pozdravljeni. Za podjetje v Ivančni Gorici zaradi kontinuirane rasti iščem za zaposlitev strojnika z ekonomsko izobrazbo ali izkušnjami - tu pa naletim na oviro, kje najti takšno osebo. Plača je dobra, delovni pogoji, okolje super, vse štima. A bazen ustreznih kandidatov, vsaj kolikor sem gledala do sedaj, je zelo majhen. Kakšen nasvet zaželen
.
I already tried:
- FB skupina Strojniki
- FB Ads







AnjaG napisal/-a:Pozdravljeni. Za podjetje v Ivančni Gorici zaradi kontinuirane rasti iščem za zaposlitev strojnika z ekonomsko izobrazbo ali izkušnjami - tu pa naletim na oviro, kje najti takšno osebo. Plača je dobra, delovni pogoji, okolje super, vse štima. A bazen ustreznih kandidatov, vsaj kolikor sem gledala do sedaj, je zelo majhen. Kakšen nasvet zaželen
.
I already tried:
- FB skupina Strojniki
- FB Ads


nabijač napisal/-a:@Korenje: Številke se v sloveniji strogo skrivajo, v evropskih državah pa je to javen podatek: OGLAS V TUJINI


Sajko993 napisal/-a:Skrivajo se številke zaradi straha da nebo preveč ljudi vedelo da ponujajo premalo, ker potem se nebi nobeden zaposlil tam, ker bi že vnaprej vedel da ne bo pelalo, in potem dobijo takega za kolikor številko ponujajo hhh.

grega09 napisal/-a:Sajko993 napisal/-a:Skrivajo se številke zaradi straha da nebo preveč ljudi vedelo da ponujajo premalo, ker potem se nebi nobeden zaposlil tam, ker bi že vnaprej vedel da ne bo pelalo, in potem dobijo takega za kolikor številko ponujajo hhh.
To je res. Bi bilo lepo, če bi se tudi pri nas naučili nekaj osnov bontona.
Samo imam pa občutek, da se kar nekaj tehničnega kadra išče v smislu prodajni inženir. Vsakič ko odprem kakšne oglase, kaj takšnega vidim. Vidim hud smisel v takšnem kadru, kjer se izdeluje produkte, ker kot že rečeno nekdo mora imeti znanje, da jih lahko potem proda. Samo večino pa je takšnega kadra tam, kjer so razna zastopništva, itd.

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost