Mislil si reči - balkanci

. Ker od vseh so ravno bosanci še nekako najbolj fajn. Sam svinjine tam doŁ ne marajo, sej zato je pa pol bosne tu, pri nas.
Na sejmu v Hannovru je bil štant od "Baykal". Od njega sta ravno odhajala dva SS-ovca in eden je vmes zinil: "Baykal aus balkan...", tako da sem ravno ujel v ušesa. V nadaljevanju se sploh nisem več upal predstavljati, od kje sem

.
Sicer ima pa danes Nemčija že toliko auslenderjev noter, da je tudi pri njih ponarodelo: "Što južnije, to tužnije".

Kar tudi potrjujejo teorije kaosa - visok standard : nizek standard - > dobiš standard malenkost višji od najnižjega. Če bo zraven murphy, pa celo v minus. To se tudi pravkar dogaja v Evropi. Ybg

Delo krepeli človeka.