epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-
kauc napisal/-a:glej, rezal sem baker debelie 1 mm dolžine 20 cm in titan debeline 2mm dolžine 25cm in po dolžini ni prihajalo do večje razlike od 2 stotinki mm, seveda ni bilo to izmerjeno z mikrometrom, ampak z šublerjem mitotoyo absolute. Pa tudi pri večjih in debelejših komadih nimam težav z mero, je pa res da je potrebno v začetku nastaviti korekcijo za velikost, pri debelejših komadih pa lahko korigiram še konus
Pa LP


igorb napisal/-a:moj dragi kauc pri tako tenkih debelinah prihaja do deformacij zaradi pritiska,to zgodbo z vodo,ne rečem zobnik debeline 15mm v 0,1,manjka samo svizec in čokolada









Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost