epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-







papige73 napisal/-a:Da nebom odpiral nove teme bi izrabil to svojo.Namreč zanima me (kot sem že rekel sem čisti začetnik in samouk v autocadu) kateri ukazi oziroma oblike (nevem kako se naj drugače izrazim) so uporabljeni za priloženo skico-sliko.Imam jo v merilu 1:1 vendar nevem kako se lotiti zadeve.Zgornje ravne linije niso problem je pa problem spodnja linija kjer je vsega vraga.Rabim malo pomoči prosim lepo.








Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost