epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

vili napisal/-a:Bizelanci !!!
vprašanje, kako se pa pravi vaši ŽLAHTNI KAPLCI...![]()


vili napisal/-a:vprašanje, kako se pa pravi vaši ŽLAHTNI KAPLCI...![]()

Demz napisal/-a:Tista tvoja zakonodaja ima gremlina, se je računalnik čisto uprl in je noče odpreti. Kwa pa vem... včasih mu verjamem.


Demz napisal/-a:Ja,to pa ja! Bizeljčan je blagovna znamka.. In to dobra. Nisem pa si mislil, da šele iz leta 2009 - sem imel v mislih vsaj deset let prej, ko se je šlo za cviček itd.
Da se pa vam reče "bizelani" ... pa prvič slišim. Ampak ok, tu je treba bit previden. V Radečah imamo tudi brunk, za Lisco imajo lokavčane, tu v Sevnici pa Boštanj pa krajnce in štajerce. Ko si nov v gostilni, je še najbolje imeti jezik za zobmi, dokler se ne utečeš. Sicer te naučijo po šnelkurzu, prime takoj
. Drugi dan že vse obvladaš.

ker samo v mobitele buljijo in pivo pijejo (v gostilni)...

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost