STROJNISTVO.com • Poglej temo - Vici prve klase

Vici prve klase

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Re: Vici prve klase

OdgovorNapisal/-a Deutz » 17.11.2019 12:02

vili napisal/-a:važno, da zgrabi..., pravi "belokranjčki"..., s "štefani"...


štefani so 2-literni ..a ne??
Deutz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1375
Pridružen: 23.11.2018 17:41

Re: Vici prve klase

OdgovorNapisal/-a Demz » 17.11.2019 12:12

V vincu je resnica ... globoka in neizprosna. Še posebej, ko ga zmanjka v štefanu.
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: Vici prve klase

OdgovorNapisal/-a vili » 17.11.2019 14:58

ja na "vinici" to su "mejaški" ob kolpi ali pa na "tanči gori", ja koliko pa naj ima en "štefan"...
vili
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 7415
Pridružen: 26.1.2005 10:24

Re: Vici prve klase

OdgovorNapisal/-a Deutz » 18.11.2019 0:12

vili napisal/-a:ja na "vinici" to su "mejaški" ob kolpi ali pa na "tanči gori", ja koliko pa naj ima en "štefan"...


https://sl.wikipedia.org/wiki/%C5%A0tefan_(steklenica)
Deutz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1375
Pridružen: 23.11.2018 17:41

Re: Vici prve klase

OdgovorNapisal/-a Demz » 8.4.2020 9:36

Sto let star, ampak še vedno aktualen:

Štromar leze v mačkah na štango, gre nekaj popravljat po drotih.
Spodaj ga od strani opazuje mulec in liže svojo liziko.

Štromar dela - ooops, pa mu padejo klešče dol.
"Eh ja", zleze štromar dol, pobere klešče in zleze nazaj. Mulec pa : "Moj ati je tud štromar, pa kadar takole dela, ima vedno dvoje klešč s seboj. Če mu ene padejo dol - ima še vedno druge, rezervne".

Grrr!

Dela štromar naprej, mulec ga še kar gleda, "ooops !", mu pade sedaj šraufenciger dol.
Zleze dol iz štange, mulec ga gleda, pobere prekl. šraufenciger in zleze nazaj, mulec pa : " Pa dva šraufencigerja ima moj ati tudi vedno zraven."

Grrrrrr !

Sedaj je štromarja natisnilo na lulanje, zleze dol iz štange in gre tja h grmovju, mulec ga pridno gleda. Z liziko vred.

"Kwa je sedaj, boš rekel, da ima tvoj ati dva?"
"Nima dveh, ima pa dvakrat daljšega :D ."

"Pošluš ti, imam tudi jaz doma enega takega paglavca, pa kadar je nesramen, mu jih naložim po riti !"
"Ne bo šlo, stric. Jaz dvakrat hitreje letim :lol: :lol: :lol: "
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: Vici prve klase

OdgovorNapisal/-a Demz » 28.10.2023 19:52

Nocoj se ne splača sexati ... med drugo in tretjo uro - če se lotiš, boš prej končal kakor si pa začel :roll: .
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Prejšnja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov