epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-

ktm1001 napisal/-a:desna tipka na kvadrat (celico) ----> format cell-----> izbereš kaj rabiš ----> gotovo


elvis napisal/-a:Tako je to: označi celico, kot ti je bilo svetovano (desni klik, oblikuj celice, številka, določiš tudi št. decimalnih mest in če bi rad imel za tisočicami piko), potem pa vpiši številko, ampak excel ti prepozna decimalno vejico in ne pike.







gregors2 napisal/-a:Za Excel sem pozabil točni postopek. Vem da je bilo potrebno dvoklikniti na graf in nato z desnim klikom klikniti na točke v grafu. V prikazanem menuju je ukaz, ki to naredi.
V LibreOffice-u (novi OpenOffice) je podoben postopek, ime ukaza pa je "insert trend line".
Še slikica iz LO-ja

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost