epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-




Kamele0N napisal/-a:Ja nabolš da ga vozš na accu servise....lah ti to postane nov hobby![]()
Kupš kiki riki iz lidla/hoferja....z 3,8A max je prešvoh da bi napolnu accu >50Ah.....ampak ma pa program za skladiščenje.....oz se sam preklopi kadar je accu napolnjen v ta mode.....za napolnjen accu skladiščit bo 100% ok

xstrojnik napisal/-a:Tudi s polnilcem za mobitel, če ima ustrezno napetost seveda, se da napolniti akumulator 180Ah. Res pa je, da to traja kakšnih 14 dni. Ampak napolniti se ga da.



Zaspanc napisal/-a:Recimo da tale tvoj 6W polnilec polni s pol ampera. (to je pri 12V, pri 14.9V je to še zgolj 400mA)
180Ah torej teoretično polni nekih 360 ur, kar je 15 dni.
Ali imaš vesoljsko čudo, ki sploh ne pozna samopraznjenja, ali pa je akumulator kitajske sorte, torej 180Ah samo na nalepki.
A če ti tako praviš bo že nekaj na tem.

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost