STROJNISTVO.com • Poglej temo - Guma na metre

Guma na metre

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Guma na metre

OdgovorNapisal/-a naky » 15.2.2012 12:22

Živjo, nevem kam bi tole objavil pa sem kar sem. In sicer potreboval bi gumo debelo milimeter, največ 2mm. In sicer da se jo lahko zvija kot alu folijo (podobno). Kje bi to dobil, da bi imel takšno gumo na metre, lahko zavita v roli, če se da. Kdo pozna kakšno tako zadevo? Še bolje bi bilo, če bi bila guma z zadnje strani namazana z lepilom in na njej samo še folija, katero bi odstranil, ter gumo lahko prilepil.

Če kdo ve kje bi se dalo dobiti??? vsaka info je dobrodošla.:D
naky
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 15.2.2012 12:11

OdgovorNapisal/-a just_in » 15.2.2012 14:58

kakšna guma? dimenzije, namen uporabe?
just_in
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 47
Pridružen: 8.3.2005 19:18

OdgovorNapisal/-a jan.23 » 15.2.2012 15:48

Lep pozdrav, Janez
jan.23
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1202
Pridružen: 12.6.2005 13:02

OdgovorNapisal/-a robit » 15.2.2012 17:43

Koliko je rabiš?
robit
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 324
Pridružen: 6.12.2010 15:10


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost