STROJNISTVO.com • Poglej temo - Cena po dogovoru

Cena po dogovoru

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Cena po dogovoru

OdgovorNapisal/-a spital » 4.4.2012 6:23

Zakaj je v veliki večini malih oglasov, predvsem za razne stroje, navedena cena "po dogovoru"?

Končna cena je res stvar dogovora. Včasih iščem kakšno zadevo, pa bi moral poklicati vsaj 10 prodajalcev, samo da vprašam za ceno, da dobim občutek kje se gibljejo cene.

Ali je kakšna posebna caka v tem, da se cene ne objavijo?
spital
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 179
Pridružen: 16.11.2005 10:51

OdgovorNapisal/-a borisk » 4.4.2012 7:37

to res ne razumem, ok, pri malih oglasih še nekako, ampak da ti na spletni strani trgovine pri vsakem stroju piše pokličite za ceno mi gre pa na ... tak primer je mistroj, kjer razen za akcijske izdelke ne piše cene, kljub temu da sem prijavljen.
borisk
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1259
Pridružen: 15.12.2003 19:06


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost