STROJNISTVO.com • Poglej temo - Iščem študentsko delo

Iščem študentsko delo

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Iščem študentsko delo

OdgovorNapisal/-a bond007 » 7.9.2012 12:28

pozdravljeni,
Iščem delo za september in med letom (usklajevanje s faksom), če morda kdo rabi na območju Ljubljane.
Sem študent strojništva, končal sem 4. letnik, proizvodna smer, nimam dosti izkušenj, sem pa vedoželjen in pripravljen na nove izzive, na vsa dela tudi delo v proizvodnji.
ker na študentskih servisih ponujajo le administrativna dela in podobno sem se odločil, da poskusim srečo na forumu.

hvala za pomoč

Lp
bond007
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: 8.6.2010 22:13

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost