Napisal/-a bond007 » 7.9.2012 12:28
pozdravljeni,
Iščem delo za september in med letom (usklajevanje s faksom), če morda kdo rabi na območju Ljubljane.
Sem študent strojništva, končal sem 4. letnik, proizvodna smer, nimam dosti izkušenj, sem pa vedoželjen in pripravljen na nove izzive, na vsa dela tudi delo v proizvodnji.
ker na študentskih servisih ponujajo le administrativna dela in podobno sem se odločil, da poskusim srečo na forumu.
hvala za pomoč
Lp