STROJNISTVO.com • Poglej temo - podjetje DUOL

podjetje DUOL

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

podjetje DUOL

OdgovorNapisal/-a janz » 5.12.2013 11:55

Pozdravljeni!
Pozna kdo kaj podjetje DuOl - http://www.duol.eu koliko zaposlenih je, direktor,...? če ima kdo kake vsaj posredne izkušnje al pa še bolj če je kaj sodeloval, delal pri njih.

LP Jan
janz
janz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 343
Pridružen: 2.9.2004 13:43

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot] in 2 gostov