ja, ponoči je omejitev 110 namesto 130 zaradi varovanja okolja (22-5ih če se ne motim).
Jst peljem vedno 20 hitrej kot je omejitev, tud po Sloveniji. Pred škatlim pa mal zabremzam.
20€ položnice ne bodo pošiljal v slovenijo, vsaj meni je še niso, pa so me že slikal, priznam.
Nekateri se vozijo tudi hitreje, ampak jst nimam rad provid

ja, pa vsi tuneli so z omejitvijo 100 in še en 10 km del avtoceste kjer je omejitev non stop 100 na uro.