STROJNISTVO.com • Poglej temo - Hitrost po avstrijskih avtocestah

Hitrost po avstrijskih avtocestah

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Hitrost po avstrijskih avtocestah

OdgovorNapisal/-a zoborob » 6.1.2014 9:42

Po avstrijskih avtocestah je v smeri Münchena omejitev hitrosti 100 in 110 km na uro. Pred časom sem šel z nekom skozi avstrijo pozno zvečer in je celo pot peljal 150 na uro. Samo na par odsekih je hitrost znižal na omejeno-mislim da pred tablami ki so označevale hitrostno kontrolo. Kako hitro drugi vozite po avstrijski avtocesti v smeri Münchena?
zoborob
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 15.11.2013 15:14

Re: Hitrost po avstrijskih avtocestah

OdgovorNapisal/-a Karl Benz » 6.1.2014 10:15

Predvsem med obema tuneloma radi "streljajo" z radarjem. Tam grem 110 max. Pazi tudi na območje okrog Salzburga.
Drugače pa 140-150.
Karl Benz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 303
Pridružen: 11.7.2007 11:06

Re: Hitrost po avstrijskih avtocestah

OdgovorNapisal/-a rajko1 » 6.1.2014 12:59

pazi tudi na zelene cone tudi tam radi "streljajo"
rajko1
Sodelavec
Sodelavec
 
Prispevkov: 67
Pridružen: 11.5.2013 16:16

Re: Hitrost po avstrijskih avtocestah

OdgovorNapisal/-a zoborob » 6.1.2014 14:09

Test
zoborob
Pripravnik
Pripravnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 15.11.2013 15:14

Re: Hitrost po avstrijskih avtocestah

OdgovorNapisal/-a Brusilec » 6.1.2014 19:48

ja, ponoči je omejitev 110 namesto 130 zaradi varovanja okolja (22-5ih če se ne motim).
Jst peljem vedno 20 hitrej kot je omejitev, tud po Sloveniji. Pred škatlim pa mal zabremzam.
20€ položnice ne bodo pošiljal v slovenijo, vsaj meni je še niso, pa so me že slikal, priznam.
Nekateri se vozijo tudi hitreje, ampak jst nimam rad provid :)
ja, pa vsi tuneli so z omejitvijo 100 in še en 10 km del avtoceste kjer je omejitev non stop 100 na uro.
Brusilec
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 102
Pridružen: 3.6.2007 8:31

Re: Hitrost po avstrijskih avtocestah

OdgovorNapisal/-a igorb » 7.1.2014 21:22

podnevi ob lepem vremenu merijo med tuneli tam zmanjšam max 100km,ponoči,slike in kazni ne pridejo med 130 in 150.
igorb
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 538
Pridružen: 3.3.2005 19:19


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov