STROJNISTVO.com • Poglej temo - Kateri program

Kateri program

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Kateri program

OdgovorNapisal/-a papige73 » 11.1.2014 16:14

Mene pa zanima z katerim programom se da narisat načrte z merima .V mislih imam nekaj takega kot je na priloženi sliki.
Slika
papige73
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 79
Pridružen: 14.12.2013 21:33

Re: Kateri program

OdgovorNapisal/-a uros99 » 11.1.2014 16:24

S katerimkoli programom, ki podpira CAD.
Solidworks, Catia, ProEngineer (oz. CREO po novem), SolidEdge, AutoCAD ...

Konec koncev, če si mazohistično razpoložen lahko z G kodo, ampak kljub temu ne priporočam :)
“The biggest obstacle to wealth is fear. People are afraid to think big, but if you think small, you’ll only achieve small things.” T. Harv Eker
uros99
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 698
Pridružen: 19.10.2009 9:55

Re: Kateri program

OdgovorNapisal/-a vili » 11.1.2014 16:56

kaj bi ti rad tisto kar je na risbi ali šubler, tako kot ti je napisal uroš ni "frke", kar boš uporabil bo v redu, tudi tablo, pa h4 in hb, to so trdote svinčnikov, potem sledijo pa ROTRING ali STADLER ji, še prej kakšno šetilo pa nular...da ne grem naprej :D , veselo na delo
vili
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 7415
Pridružen: 26.1.2005 10:24


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov