STROJNISTVO.com • Poglej temo - Jeklenke

Jeklenke

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

Jeklenke

OdgovorNapisal/-a AljazZz » 11.7.2014 15:39

Zanimajo me cene praznih argonskih in kisikovih flaš. In za koliko se bi jih dalo prodati.
AljazZz
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 1
Pridružen: 11.7.2014 15:25

Re: Jeklenke

OdgovorNapisal/-a tealc » 18.7.2014 14:32

Tudi mene zanima. Malo sem gledal po bolhi pa nisem našel odgovora. Če kdo ve, se toplo priporočam :)
tealc
Novinec
Novinec
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 7.3.2014 14:16


Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost