STROJNISTVO.com • Poglej temo - SILIKO

SILIKO

Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)

Moderator: -M-

SILIKO

OdgovorNapisal/-a tehnik » 30.9.2014 12:26

Vidim, da SILIKO spet zaposluje. A so mu vsi balkanci že pobegnili ?
tehnik
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 542
Pridružen: 4.11.2002 13:55

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a moi » 30.9.2014 12:59

.
Zadnjič spremenil moi, dne 4.2.2017 23:13, skupaj popravljeno 1 krat.
moi
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1989
Pridružen: 26.12.2005 17:21

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a e » 30.9.2014 17:42

Spoštovani tehnik
Vaša objava je na meji žaljenja podjetja. Prosimo, da so objave konstruktivne sicer jih bomo primorani umakniti.
e
Administrator
Administrator
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 27.6.2001 1:00

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 30.9.2014 18:33

Je bil zelo takten z izbranimi besedami... Jaz mislim, da bi še kakšen ocvirk napisal zraven.

Kaj si lahko mislite o podjetju s takimi oglasi? Koliko nizko se je eden odkrito pripravljen spustit, zaradi par subvencij. Ne bom reku, da so edini. So pa edini odkriti.... kaj so.

Pa lahko še 10 plasti fancy steklenih zelenih fasad naredijo na bajti, bo zadaj še zmeraj.....

USTREZNI STA SAMO 2 SKUPINI KANDIDATOV:

1. SKUPINA SO OSEBE Z VSAJ ZGORAJ NAVEDENO IZOBRAZBO IN SO HKRATI PRIJAVLJENI NA ZAVODU OD VSAJ 27.6.2012 DALJE IN SO ŠE VEDNO BREZPOSELNI. OPOMBA: LAHKO STE BREZPOSELNI TUDI DLJE ČASA, VENDAR NAJMANJ OD NAVEDENEGA DATUMA DALJE.

2. SKUPINA SO DIPLOMANTI, KI SO NAVEDENO IZOBRAZBO PRIDOBILI (DIPLOMIRALI) V ČASU OD 5.9.2012 DO 4.3.2013

(PONAVLJAMO IZBOR) - See more at: viewtopic.php?f=51&t=25696&start=30#sthash.Nsrl7TaI.dpuf


Lahko, bi poiskal še oglas kjer iščejo invalida z določeno stopnjo invalidnosti.

No se mi zdi, da je Cankar napisal "Zamenjal je načela za mastno klobaso( v našem primeru 210€)".
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a tehnik » 1.10.2014 7:23

Spoštovani administrator. Če je to spletna stran, ki podpira podjetja in njihove lastnike, potem se opravičujem. Opozarjam samo na podjetja, ki mogoče ne sledijo času in razvoju družbe na splošno.
tehnik
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 542
Pridružen: 4.11.2002 13:55

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a bpod » 1.10.2014 8:18

Hej, Admin! Tebi se še sanja ne, kaj vse bi lahko kdo napisal, ki je tam nekaj časa delal... Nikar se ne zgražaj nad Tehnikom. :wink:
Sicer pa kar se načel tiče...: Moč, oblast in dokazovanje zaradi frustracij iz mladosti. Potem se pa "načela" končajo. :)
bpod
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: 2.4.2007 18:36

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a fikus_ » 1.10.2014 13:23

A to je tisti Siliko, ki je na desni strani med "srebrnimi partnerji"?!

Če je ta, je verjetno tudi to vzrok razburjanja admina.











(sem že mislil da forum funkcionira sam od sebe) :-?
fikus_
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 2443
Pridružen: 25.4.2005 6:07

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a moi » 2.10.2014 9:25

...
Zadnjič spremenil moi, dne 2.10.2014 15:35, skupaj popravljeno 1 krat.
moi
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1989
Pridružen: 26.12.2005 17:21

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 2.10.2014 10:24

http://ava.rtvslo.si/predvajaj/iuv-jeve ... 171064724/

"nezadovoljnih obrazov vsaj danes ni bilo"
Slika
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a tehnik » 2.10.2014 10:30

Je rekel možakar v prispevku: delat je treba. Ma pa jajca.
tehnik
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 542
Pridružen: 4.11.2002 13:55

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a bpod » 2.10.2014 10:43

Lastnik javno nenehno ugotavlja, da ne dobi ljudi, da ne more pridobiti visoko izobraženih in uspešnih ljudi, da nihče noče njegove kadrovske štipendije.. Nenehno se javno pritožuje čez zavod za zaposlovanje... Torej, čudni so vsi, ki so na zavodu, vsi šolajoči bodoči inženirji, vsi že došolani inženirji. Samo s Silikom, njegovim lastnikom in njegovo ekipo pa ni nič narobe... :lol:
V času, ko sem to firmo poznal od blizu, je mož sistematično odstranjeval vse najbolj sposobne in izobražene ljudi, ki si jih ni uspel podrediti s silo in strahovlado. So pa tam odlično uspevali mešalci megle, nevretenčarji in kvazi strokovnjaki. Sedanje stanje mi ni poznano.

Če bi bil samo malo samokritičen in sposoben samorefleksije, svojega nezadovoljstva sploh nebi upal stresati vse naokrog, ker bi vedel, da vse kar pove, pove mnogo več o njem in podjetju kot o tistih katerim so kritike namenjene.
bpod
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1350
Pridružen: 2.4.2007 18:36

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 2.10.2014 10:57

Evo...

Dobro se je možak držal 8)

Slika

Slika
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a Demz » 2.10.2014 14:12

Kaj ni bil SILIKO med partnerji na desni? Zlat ali srebrn? Jaz ga sedaj ne vidim.?
Delo krepeli človeka.
Demz
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 3170
Pridružen: 14.7.2008 17:49

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a ktm1001 » 2.10.2014 14:43

Večkrat moraš updajtat, pa vidiš...

Slika
ktm1001
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 1271
Pridružen: 7.5.2009 17:18

Re: SILIKO

OdgovorNapisal/-a siliko1 » 2.10.2014 15:06

Spoštovani,
V zvezi z navedbami se želimo odzvati in posredovati nekaj konkretnih podatkov.
Podjetje Siliko konstantno zaposluje nove kadre zaradi rasti podjetja. Vsako leto v povprečju odpremo 15 novih delovnih mest.

V letu 2014 (od 1.1.2014 do danes) smo na Vrhniki zaposlili 24 novih sodelavcev.
Med drugim smo zaposlili: dva projektna vodja, več komercialistov, več razvojnih inženirjev, dva CNC operaterja, tehnologa kakovosti, vzdrževalca strojev, CNC programerja, kontrolorja kakovosti, konstruktorja, razvojnega tehnologa …
V letošnjem letu sta delovno razmerje prekinila le 2 sodelavca. Fluktuacija je zelo nizka. Plača nikdar v 20 letih ni zamudila niti 1 dan, vsako leto se izplača tudi božičnica, skoraj vsako leto tudi 13. plača.
Podjetje intenzivno vlaga v najsodobnejšo tehnološko opremo in razvoj.
siliko1
Strokovnjak
Strokovnjak
 
Prispevkov: 109
Pridružen: 17.4.2007 13:26

Naslednja

Vrni se na Vse ostalo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost