Vsa ostala vprašanja, mnenja... (kar ne spada v zgornja področja lahko objavite v tem forumu: GOSPODARSTVO, POLITIKA...)
Moderator: -M-
Napisal/-a ALG200 » 21.12.2014 6:29
Desetletja nazaj smo prisegali na materiale, orodja, ki so bila proizvedena npr. državah z priznano kvaliteto ( Made in W.Germany……….) razvoj je silovit, tako da lahko že opazujemo izdelke z napisom
Made in Space .
http://www.space.com/27861-3d-printer-s ... -part.html
Strojnik,ki ga zanima tudi elektronika,ter kak zakrit senzorček.
-
ALG200
- Strokovnjak

-
- Prispevkov: 417
- Pridružen: 27.1.2010 19:05
Vrni se na Vse ostalo
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost