epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-















rasin napisal/-a:hvala vili za info in nasvet.Tu je govora o eni predelavi oziroma izdelavi.gre se za vw trike.to je trikolesnik na podlagi vw hrošča.Izdelat hočem nekaj podobnega temu na sliki
Ker pa bodo vilice iz polnih inox palic premera 55 mm bi rad vse naredil iz inoxa za to iščem matico A4 kvalitete ker je bolj odporna na sol.Čeprav se ne mislim voziti pozimi z tem pa je vseeno verjetnost da pride v stik z slanim okoljem (morje).Fini navoj pa zato ker ob trsljajih bolje drži in se ne odvija.Saj bi dal matico z navadnim navojem pa me je malce strah da se nebi vse skup odpelo iz vpetja in adijo življenje.Kot vidiš ti 2 metici držita skupaj vilice in zadnji del okvirja.


Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov