Napisal/-a miha1212 » 14.5.2015 19:41
Živjo,
imam priložnost dobiti delo v podjetju, kjer se vari jeklo debeline nad 50 mm, ker pa sem do sedaj varil le do 10 mm, me je malo strah, da ne bi bil vešč varjenju. Plehovje varim dokaj zgledno, mig, mma postopek. Mi lahko kateri malo razloži, na kaj moram paziti, šefi me strašijo, da pod 300A ne prideš...
Ali je potrebno opraviti večkratne prehode, ter koliko se prekrivajo? na polovico zvara?
Miha