epošta: info@strojnistvo.com
(C) 2001 - 2012 STROJNISTVO.com
Moderator: -M-





predator3 napisal/-a:Pozdravljen
Dobre želje ti želim iz srca vendar se prej pozanimaj še o ostalih stvareh kar se tiče obrti.
Razni davki pa akontacije pa prispevki itd.-res pesimistično toda obrt imam že 25 let-prevzel po očetu ki je začel l.1961 in ti lahko povem da tako velikega sranja kot je danes ne pomnim pa sem dal že par kriz skozi.Vseeno veliko uspeha pri poslu in pogumno.
lp

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost